Festyn Rodzinny

Czerwiec 03, 2017

1 czerwca odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty pt.„Z mamą i tatą na sportowo”.

Wszystkie grupy zaprezentowały się z krótkim programem artystycznym dla rodziców. Były piosenki, tańce i wierszyki. Dzieci,wspólnie z rodzicami, wzięły udział w kilku zabawach ruchowych na tarasie.

Na Festynie czekało mnóstwo atrakcji: malowanie buzi, stoisko plastyczne, rysowanie kredą, stoisko sportowe – Akademia Reissa, tor przeszkód, duże bańki, kiermasz rękodzieła, stoisko Kolorowej Fabryki, kawiarenka, w której można było kupić ciasta, upieczone przez rodziców przedszkolaków 🙂 oraz poczęstunek – „Kubeczek zdrowia” ;-). Zabawa była fantastyczna!!!!

Wszystkim rodzicom, jeszcze raz życzymy 100 lat!!! Wszystkim dzieciom, z okazji ich święta: uśmiechu, radości, zdrówka i spełnienia marzeń! Bądźcie dziećmi jak najdłużej :-):-):-)!!!

Zabawy w piaskownicyWakacje !!!