SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM SCHRONISKA

Listopad 29, 2017

„Miłości nie da się kupić, ale można ją przygarnąć ze schroniska.”

W środę 29 listopada nasze Przedszkole odwiedził pracownik schroniska dla zwierząt przy

ul. Bukowskiej w Poznaniu. Specjalnym gościem był pies jednego z naszych przedszkolaków, który został przygarnięty właśnie ze schroniska:-)

Podczas spotkania przedszkolacy wzbogacili swoją wiedzę na temat życia psów i kotów. Dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta (jak prawidłowo opiekować się pupilami w domu, czym je należy karmić), co to za miejsce-schronisko oraz jak można pomóc zwierzętom tam mieszkającym.

Każdy uczestnik pogadanki otrzymał kolorowankę o zwierzętach domowych i magnes.

Spotkaniu towarzyszyło przekazanie zebranej przez dzieci karmy, kocy dla bezdomnych zwierząt.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w zorganizowanej zbiórce dla zwierząt ze schroniska!

Jesienny KoncertZWIERZĘTA DOMOWE