WYCIECZKA DO ZESPOŁU SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI

Maj 22, 2019

21 MAJA IV GRUPA ODPOWIADAJĄC NA ZAPROSZENIE CENTRUM DORADZTWA ZAWODOWEGO DLA DZIECI   I MŁODZIEŻY UDAŁA SIĘ NA WYCIECZKĘ DO ZESPOŁU SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POZNANIU. DZIECI MIAŁY MOŻLIWOŚĆ ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZAWODAMI: TECHNIK ELEKTRONIK, TECHNIK INFORMATYK, TECHNIK AUTOMATYK I TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW. PRZEDSZKOLAKI WSZYSTKIEGO MOGŁY DOTKNĄĆ, ZAPYTAĆ O TO CO JE INTERESOWAŁO A NAWET POGRAĆ NA KOMPUTERZE 🙂 MOGŁY ZOBACZYĆ RÓWNIEŻ JAKI KIEDYŚ WYGLĄDAŁ TELEFON, TELEWIZOR CZY KOMPUTER.  NA KONIEC DZIECI DOSTAŁY KSIĄŻECZKI Z SERII: „KIM BĘDĘ GDY DOROSNĘ”, ZWIERZĄTKO WYDRUKOWANE PRZEZ DRUKARKĘ 3D ORAZ WŁASNORĘCZNIE WYKONANĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻEK. ZA WSZYSTKO BARDZO DZIĘKUJEMY A SZCZEGÓLNIE ZA ZAPROSZENIE NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW:)

NIEDZIELNY FESTYN OSIEDLOWYKONKURS RECYTATORSKI